Přijetí žáků 9. ročníku na obecním úřadě
23. 6. 2026
V úterý 23. června byli žáci devátého ročníku pozváni na obecní úřad, aby každý z nich dostal list absolventa naší základní školy. Půlhodinový slavnostní ceremoniál utekl jak voda. Postupně žákům předával pár rad do života ředitel základní školy Josef Hanák a místostarosta obce Josef Uhlík, poté krátkou báseň zarecitovala Stela Kadlčíková, která navíc přidala hudební vložku společně se Simonou Zemanovou. Po předání pamětního listu následoval tradiční přípitek (netradičně s pomerančovým džusem). Věřím, že si žáci toto brzké odpoledne užili.
Lukáš Vrba
Foto: PhDr. Josef Hanák, Jarmila Dobešová


