Exkurze v Sonnentoru
5.A + 5.B
Dne 26.1. se třídy 5.A a 5.B zúčastnily exkurze ve firmě Sonnentor v Čejkovicích. Na začátku jsme se podívali na film, který nás seznámil s pěstováním bylin a s ekologickou výrobou čajů. Následně nás milá paní provedla krásným prostředím firmy. Nahlédli jsme do výroby čajů, zjistili odkud se různé byliny dováží, do čeho se čaje balí a další zajímavosti. Areál je moc hezký, do detailů vkusně vyzdobený. Moc se nám exkurze líbila a odvezli jsme si mimo čajů i hezký zážitek.
Ing. Martina Blahová
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
28. 1. 2024 21:02
Datum poslední aktualizace:
28. 1. 2024 21:09


