Výlet do galerie
19. 4. a 22. 4. 2026,
6.A + 6.B,
Hodonín
Ve dnech 19. 4. 2026 a 22. 4. 2026 se třídy 6.B a pak 6.A vypravily v rámci výtvarné výchovy do Galerie výtvarného umění v Hodoníně. Probíhaly zde hned tři zajímavé výstavy. Žáci měli připravený program od galerijní animátorky, což je osoba, která pomocí otázek, vyprávění a různých úkolů vede děti k pozornému prohlédnutí vystavených děl a k zamyšlení. Většina dětí navíc nikdy v žádné galerii nebyla, takže i to byl nový podnět. Výlet jsme si užili.
Mgr. Alena Housley
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
23. 4. 2026 19:07
Datum poslední aktualizace:
20. 5. 2026 20:07


