Mistrovství ČR ve stolním tenise
Dne 4.12. – 5.12.2017 tři žákyně devátého ročníku – Klára Koplíková, Natálie Charvátová a Hana Kladňáková, reprezentovaly naši školu na Mistrovství ČR ve stolním tenise ve školní kategorii osmých a devátých tříd. Děvčata postupně porazila základní školy z Kovářova, Toužimi, Pardubic, Děčína a ve finále i školu z Nového Boru a zaslouženě dvoudenní klání ovládla a získala 1. místo.
Naše škola se díky holkám dočkala obrovského úspěchu, kterému se zřejmě na sportovním poli dlouho ani nepřiblíží. Za reprezentaci školy jim patří velký dík. Gratulujeme.


