ŠKOLNÍ DRUŽINA

Činnost školní družiny je propojena s prací žáků ve vyučování, která probíhá podle vlastního vzdělávacího programu. Vychovatelky školní družiny jsou seznámeny s cíli a obsahem školního vzdělávacího programu, zejména na 1. stupni.

infoPROVOZ ŠKOLNÍ DRUŽINY zahájen ve středu 2. září.  Platí i pro ranní družinu.

INFORMACE O ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

infoProvozní doba ranní družiny je od 6:30 do 7:50 hod., odpolední družiny je od 11:40 do 16:00 hod. Měsíční úhrada činí 150,- Kč, za docházku do ranní družiny 50,- Kč navíc. Půlroční příspěvek do družinového fondu, ze kterého je hrazen pitný režim, odměny, kapesníky aj., je 100,- Kč. Poplatky za měsíc ZÁŘÍ budou vybírány u vychovatelek v jednotlivých třídách, v dalších měsících v kanceláři vedoucí jídelny nebo formou inkasa.

Děti doporučujeme vybavit tepláky na převlečení do třídy a vhodným oblečením na hřiště.

Informace pro rodiče jsou zasílány e-mailem a vyvěšeny na nástěnce ŠD, případně na webových stránkách školy.

25.05.2021

Stravné na KVĚTEN

Stravné na KVĚTEN se bude vybírat VE ČTVRTEK 27. KVĚTNA  od 6.30 do 11.00 hodin.

17.04.2021

Mažoretky Kelly Dubňany

Mažoretky Kelly Dubňany - nábor

06.09.2020

Fotografování tříd

Dne 11. září bude probíhat fotografování tříd za školní rok 2019/2020.