Londýn - 4. den
Zájezd vybraných žáků z 8. a 9. tříd do Londýna,
1.5. - 5.5 2023,
Ped. dohled: Mgr. Měchurová, H. Slezarová
Ve čtvrtek 4. května jsme se po snídani vydali metrem na Covent Garden, kde jsme prošli trhy a posléze jsme si to zamířili k London Eye. Odtud byl krásný výhled i na Big Ben. Přímo u London Eye jsme nasedli na loď a vypluli jsme po Temži. Na řece jsme strávili něco okolo 45 minut a měli jsme z lodi krásný výhled na Londýn. Vysedli jsme na nultém poledníku a podívali se do Námořnického muzea. Poté jsme měli krásný výhled z menší Sky Garden a na zakončení dne jsme se podívali i do obchodů na Oxford Street, ze které nás vyprovodil lehký londýnský déšť.
Martina Koplíková 9.A


