Obsah

Kontakty

Adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice
Vítězná 701
696 02 Ratíškovice

IČO: 00227901

Učitelé

Sborovna - tel.: 518 367 891

Příjmení a jméno Třídnictví Předměty E-mail
Mgr. Adamcová Lucie MD ČJ lucie.elblova@email.cz
Mgr. Antošová Renata   Vv, Pč antosova.atelier@gmail.com
Mgr. Dočkalová Hana MD Čj, Nj, Ov skola.bilkova@seznam.cz
Mgr. Foltýnová Irena P.T. 1. stupeň, 
výchovný poradce
foltir@post.cz
Mgr. Bc. Josef Hanák ředitel školy Fy zs701@centrum.cz
Mgr. Ilčíková Lenka MD Ma, Pč,  ilcikova@seznam.cz
Mgr. Kobzáňová Jana MD Aj, Ze, Rv j.kobzanova@seznam.cz
Mgr. Kopečková Blanka 1.B 1. stupeň KourilovaBlanka@seznam.cz
Mgr. Kotásková Blanka 6. A Čj, Ov, 
karierní poradce
blanka.kotaskova@seznam.cz
Mgr. Holečková Kristýna 5. B 1. stupeň, Reg. V tridaholeckova@gmail.com
Mgr. Kristová Magda 4. A 1. stupeň kristova@centrum.cz
Mgr. Kudrová Iveta zástupkyně ředitele Ma, Př zs.ratiskovice@tiscali.cz
Mgr. Lopraisová Lenka 7.A Ma, Fy LLopraisova@seznam.cz
Mgr. Lovecká Dagmar MD    
Mgr. Lovečková Jana 2. B 1. stupeň Loveckovi@post.cz
Mgr. Macháňová Anna 8.A Dě, Nj, Ov, Rv a.machanova@centrum.cz
Mgr. Masaryková Vendula 3. A 1. stupeň venda01@email.cz
Bc. Mikulicová Denisa   ČJ  mdenise1109@gmail.com
Mgr. Měchurová Simona 5. A 1. stupeň, Aj, Pč simona211@email.cz
Mgr.  Ostrezi Blahová Eva 1.A 1. stupeň Eva.Ostrezi@email.cz
Mgr. Příkazská Michaela MD Ma, Dě, Ov mi.novako@seznam.cz
Bc. Raiskubová Hana 6.B Ze, Aj, Rv Hana.Raiskubova@seznam.cz
Mgr. Slezarová Jitka 3. B 1. stupeň , Aj Jitkaus@gmail.com
Mgr. Straková Hana 4. B 1. stupeň hastra@centrum.cz
Mgr. Sukopová Petra 9. A Aj, Hv petra.sukopova@centrum.cz
Ing. Uhlíková Kateřina 8. B Ch, Př, Fy, Hv katkauhlikova@seznam.cz
Mgr. Vachová Ivana 2. A 1. stupeň, Hv Ivana.Vachova@centrum.cz
Mgr. Bc. Vrba Lukáš 7. B Tv, Inf informatikaucitel@seznam.cz
       
Hofírková Renata asistentka pedagoga    
Jirásková Zdeňka asistentka pedagoga    
Slezarová Hana asistentka pedagoga    
Synková Pavlína asistentka pedagoga